Створення та застосування електронних засобів навчання.

/Files/images/litau.jpg

Літау Альона Алєксівна
Викладач - спеціаліст
Викладач інформатики та інформаційних технологій

У 2014 року в училищі створена творча група викладачів та майстрів виробничого навчання з розробки та застосуванні електронних засобів навчання, Членами творчої групи розроблено близько 30 електронних програмних засобів, серед яких пройшли успішну апробацію і широко застосовуються.

Електронний посібник «Охорона праці» викладача Шевченко Н.Р.

Електронний посібник для програмованого контролю знань предметів «Основи безпеки дорожнього руху та перша медична допомога при ДТП» та «Правила дорожнього руху» Борки С.Г.

Електронний посібник «Будова двигунів внутрішнього згорання» викладача спецдисциплін Сухолуцького Р.М..

Електронний методичний посібник «Фізіологія харчування» з професії «Кухар» викладача Шевченко Н.Р

Електронний збірник інтегрованих уроків природничого циклу з професійним спрямуванням Шевченко Н.Р. були розглянуті та схвалені Навчально - методичною радою НМЦ ПТО у Дніпропетровській області і рекомендовані для використання у навчально – виробничому процесі ПТНЗ як передовий педагогічний досвід.

З 2014 року до створення електронних засобів навчання долучилися й учні училища з числа випускників, які навчалися за професією «Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія). Ними виконані дипломні (творчі) роботи у вигляді електронних посібників з предметів, які вивчалися.

Електронний посібник «Комп’ютеризація облікової інформації

Електронний посібник «Економіка підприємства»

Електронний посібник «Бухгалтерський облік» та інші.

Кiлькiсть переглядiв: 396

Коментарi