• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична скринька

Методичний супровід інноваційної діяльності училища.

Інноваційна стратегія розвитку училища формує інноваційну культуру, яка характеризується орієнтованістю на особистість, здатністю до змін, відкритістю до комунікацій як всередині, так із зовнішнім середовищем.

Інноваційна діяльність позитивно впливає на якість професійної діяльності педагогічних працівників, розширює інноваційне поле освітнього середовища у навчальному закладі.

Методичний супровід інноваційної діяльності педагогічних працівників училища здійснюється завдяки роботі методичного кабінету, який є інформаційно – науковим центром, координатором змісту і форм колективної та індивідуальної методичної роботи.

Для ефективного впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду та з метою організації інноваційної діяльності було обрано таку форму методичної роботи, як робота творчих груп, кожна з яких поглиблено вивчає розв’язану педагогічною наукою проблему і забезпечує творче її впровадження в практичну діяльність училища.

Необхідність створення творчих груп зумовлено тим, що весь педагогічний колектив училища не може водночас перебудувати свою роботу, впроваджуючи в практику здобутки педагогічної науки.

Саме робота над однією відповідною проблемою (аспектом проблеми) дає змогу її членам поглиблено вивчати рекомендації педагогічної науки, апробувати їх, вносити власні пропозиції, накопичувати досвід їх реалізації, цілеспрямовано впливати на навчально – виробничий процес.

Багатоаспектність загальноучилищної методичної проблеми «Інноваційні підходи до проектування та організації сучасного уроку з метою створення діяльнісно-орієнтовної системи професійної підготовки майбутніх фахівців » зумовило організацію творчих груп педагогів, які працюють по розробці, апробації та застосуванні інновацій за такими напрямками:

· Електронні засоби навчання;

· Інтеграція загальноосвітньої та професійної підготовки;

Колектив професійно-технічного училища № 74 переконаний, що провідним чинником високого професіоналізму, мобільності педагогічного працівника в питанні змісту освіти є методична робота ПТНЗ, елементом системи якої став методичний сайт училища.

Кiлькiсть переглядiв: 445

Коментарi